محل تبلیغات شما

اقا ،من شنبه عصر با هول و استرس فراوان ، و خواهر به بهونه ی خرید،خیلی یواشکی راهیه کافی نت شدیم

دختره پشت سیستم خیلی فس بود و از ساعت شیش تا 7کارمون طول کشید

یه فرم پر کردم و بعدش دختره اطلاعاتمو وارد سیستم کرد و مبلغ 57تومان ازم گرفت.

راستش میخواستم کنکور تجربی هم بدم ،یعنی الکی میخواستم شانسمو امتحان کنم ،بعد دیدم یه 57تومن دیگه هم باید بدم ،نه پولشو داشتم ،نه میتونستم از مامانم قرض کنم ،دیگه منصرف شدم

ولی خوب بازم همین انسانی رو یه چیزی در بیام خوبه ،البته که تاکییدم رو روانشناسیه .

ایشالا خدا کمک کنه .

دیروزم که میشد یکشنبه ،با دختر عمه م قرار گذاشتیم بعد باشگاه بریم دنبال کتابای من !

اقا من هی میگم پول ندارم وایسا تا حقوق بگیریم ،میگه نه من خودم میخوام برات بخرم،دیگه اخرش گفت به جاش واسم شیرینی عید بپز ،خلاصه این که منه بی پول ،دیروز بعد باشگاه باهاش راهیه بازار شدم

یعنی یه هوایی بود رویایی 

دوس داشتم ازادی داشتم هر روز میرفتم این مسیرو پیاده روی میکردم 

ماشینو پارک کرد نرسیده به پل نادری ،و از رو پل پیاده رفتیم 

من تو تمام عمرم که اهواز بودیم ،هیچ وقت این مسیرو پیاده نرفته بودم 

اخه خانواده اعتقادشون اینه این کار زشته در معرض دید مردم ،پیاده روی کرد ،همه نگاه میکنن !

اینقدم رو پل ماشین بود و شلوغ بود،استرس گرفتم 

ترسیدم یکی ببینتمون ،اخه به مامانم گفته بودم میریم خونه ش ،ته چین یادش بدم،حالا یکی رو پل میدیدم ،نمیگفت اینجا چیکار میکنی?

خلاصه که از رو پل گذشتیم و هی من کارونو نگاه میکردم که ابش بی نهایت اومده بالا ،یه خورده ذوق میکردم ،یه خورده لذت میبردم،یکم سر گیجه و در نهایت استرس که کسی نبینتم !

رسیدیم نادری و رفتیم شهر کتاب ،اونجا شماره یه خانومی رو دادن بهمون که کتابای انسانی رو ،دسته دوم میفروشه به قیمت کمتر ، دختر عمم زنگ زد بهش و دیگه بعدش رفتیم پاساژ کارون ،یه شلوار جین خرید واسه عیدش ،بعدم باز پیاده از رو پل برگشتیم و سوار ماشین شدیم و پیش به سوی خونه ش،تو مسیر هم ایستاد پیتزا و برگر سفارش داد و رفتیم خونه خوردیم و فیلم عروسیش رو گذاشت دیدیم و کلی مشغول بودیم و خوش گذشت ،ساعت 11هم شوهرش اومد خونه و منو رسوندن و رفتن ! 

اینم از این دو روز

حالا در حال تدارک واسه شیرینی عیدم ،میخوام سفارش بگیرم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها